Kvalitni-Ploty.cz

Výroba

Naše společnost se zabývá výrobou jak s plných materiálu, tak i z dutých (jeklu, trubek). Výrobky vyrábíme z převážné části na přání zákazníků a to jak velikostí, tvarů i ornamentů.

Řídíme se heslem „Náš zákazník, Náš pán“ Na veškeré výrobky poskytujeme záruku. Na výrobky z kovu 36 měsíců a na ostatní jako pohony bran, vrat, elektroinstalace atd. 24 měsíců dle zákona.

Pokud Vás něco zaujalo na Našich stránkách a měli by jste o to zájem, prosím kontaktujte Nás a my s Vámi individuálně zkonzultujeme Vaše požadavky a naceníme Vám výrobek. V případě, že jste viděli něco u svých známých, sousedů, cestou z práce, nebo jen tak při procházce a líbilo se Vám to a chtěli by jste si to pořídit, vyfotografujte to a pošlete Nám to. Pokud to bude v Našich možnostech rádi Vám to vyrobíme.

Naše společnost mimo výroby z kovů, zajišťuje také pro Naše zákazníky žárové zinkování, základní nástřik, vrchní lak i komaxit (práškové lakování, vypalované). Na Naše výrobky, pokud o to má zákazník zájem, zajišťujeme komplexní služby, počínaje zaměřením, výrobou, povrchovou úpravou i montáží.

(Zaměření a cenové nabídky poskytujeme samozřejmě zdarma)